Особистий кабінет
Особистий кабінет

Залиште Ваші дані і ми
зв'яжемося з Вами

  Спасибо!

  Ваша заявка успешно отправлена, скоро мы Вам перезвоним

  На главную

  Види морських контейнерів

  Види морських контейнерів

  Морські контейнери являють собою велику тару, яку використовують для транспортування різних типів вантажу. Її застосування актуально при багатьох видах перевезеннь, але найпопулярніший - морський. Це оптимальний варіант для мультимодальних вантажоперевезеннь. Перевагою є можливість перевантажити з одного транспорту на інший без необхідності вивантаження / навантаження вантажу. Види морських контейнерів регламентують ISO-стандарти. Вони класифікуються за кількома ознаками: призначенням, вантажопідйомності і конструкційним особливостям.

  Класифікація за призначенням

  Морські контейнери за призначенням бувають наступних видів:

  1. Універсальні (DC). Це міцні ящики, виконані з металу. Вони водонепроникні, мають міцний сталевий каркас, що витримує підвищені навантаження. Може використовуватися для перевезення дрібних і великогабаритного вантажу. Товари можуть бути фасованими або нефасованого. Універсальні контейнери оснащені дверцятами, які спрощують завантаження і вивантаження. Виготовляються в стандартних розмірах. Якщо висота збільшена, є маркування HC. Широкі модулі позначаються PW. Всі інші види відносяться до модулів спецпризначення.
  2. Насипні. Використовуються для того, щоб транспортувати сипучі вантажі. Вони мають люки для огляду, навантаження і вивантаження.
  3. Платформи (FR, PL). Це підстава, яке має вертикальні стійки і торцеві стінки. Останні можуть складатися або зніматися. Застосовуються, щоб транспортувати великовагові довгомірні вантажі. Іноді в платформах є кутові фітинги.
  4. Вентильовані. У них перевозять вантажі, які потребують постійної циркуляції повітря. Можуть мати природну або примусову вентиляцію.
  5. Термоізольовані. Це утеплені блоки, які можуть тривалий час зберігати необхідну температуру.
  6. Рефрижераторні. Так само як і попередні, спрямовані на підтримку потрібної температури. Використовується для заморозки продуктів, медикаментів, квітів та ін.
  7. Танк-контейнери. Підходять для того, щоб перевозити газоподібні речовини і рідини. Являють собою цистерну, яка вбудована в раму зі сталі.

  Класифікація за вантажопідйомністю

  Морські контейнери бувають:

  1. великотоннажними (витримують більше 10 тонн)
  2. середньотоннажними (від 2,5 до 10 тонн).

  Класифікація за конструкцією

  Конструкція морських контейнерів залежить від того, який вантаж в ньому буде перевозитися. Якщо це нерозбірна техніка або великі меблі, для цього призначені окремі контейнери OT або HT. Є тари, що мають посилену конструкцію UP, вони зроблені з більш товстого листа сталі і икористовуються для перевезення важкого вантажу.

  Універсальні контейнери складаються з:

  1. каркаса з високоміцної сталі
  2. підлоги, яка може бути виконана з фанери, дошки або водостійкою ДВП
  3. внутрішньої обшивки, яка виготовляється з листової сталі, стійкої до корозії, полімерних матеріалів і ін.
  4. теплоізоляції, що виконується з пеноепоксіда, пінопласту або пенополістіровла.

  Конструкція цистерн може бути різною і залежить від перевезених продуктів. Виготовляється з:

  1. обігрівом
  2. редукторами
  3. теплоізоляцією
  4. додатковими деталями: поручнями, сходами, приладами вимірювання і т.д.
  5. особливим внутрішнім покриттям.

  Щоб правильно підібрати контейнер, потрібно враховувати вимоги, які пред'являються до вантажу. Якщо Вам потрібно скористатися морської вантажоперевезенням, зверніться в компанію АФ-Груп. Співробітники проконсультують з вибору контейнера і розкажуть, на що потрібно звернути увагу.

  25.08.2021
  Імпорт товарів з Китаю, покрокове керівництво
  Детальнiше
  23.08.2021
  Що таке фрахт судна і як він розраховується?
  Детальнiше
  07.08.2021
  Скористайтеся поверненням ПДВ
  Детальнiше
  Заявка для розрахунку вартості