Особистий кабінет
Особистий кабінет

Залиште Ваші дані і ми
зв'яжемося з Вами

  Спасибо!

  Ваша заявка успешно отправлена, скоро мы Вам перезвоним

  На главную

  Терміни доставки вантажу в залежності від виду транспортування

  Терміни доставки вантажу в залежності від виду транспортування

  При замовленні перевезення вантажу, кожен замовник хоче розуміти, який час знадобиться транспортної компанії на виконання перевезення. АФ-Груп вибудовує логістичні процеси ефективно і прагне максимально оперативно виконувати кожен етап транспортування в залежності від виду транспортування. Клієнти компанії можуть завжди розраховувати на той термін виконання замовлення на перевезення, який фіксується в договорі. Але тим не менш, є безліч факторів, які впливають на терміни доставки вантажу. У цій статті ми розглянемо основні з них.

  Основні фактори, що впливають на терміни

  Якщо при укладенні договору не вказується конкретний термін доставки, то Ви можете орієнтуватися на нормативні документи, які прийняті на державному рівні або впроваджені всередині конкретної логістичної служби. У цьому випадку термін перевезення вантажу буде залежати від декількох обставин.

  Вид транспортного засобу, що виконує доставку

  Природно, що кожний транспортний засіб має свою швидкість пересування, якою об'єктивно обумовлено час на подолання певної відстані. Вибираючи той чи інший вид вантажного транспорту, Ви можете зробити попередній розрахунок термінів виходячи з нормативних положень.

  При замовленні послуги міжнародного вантажоперевезення, Ви можете вибирати з наступних видів транспорту:

  1. автомобільний
  2. залізничний
  3. морський
  4. внутрішній водний
  5. повітряний.

  Правила розрахунку регламентованих термінів для кожного різновиду зафіксовані в певних документах. Попередній підрахунок терміну завжди ґрунтується на базі таких нормативів. З усіх перерахованих вище варіантів тільки автотранспорт не прив'язаний до розкладу відправлень і графіку руху. Однак при обчисленні потрібно враховувати час відпочинку водія при далеких поїздках, пробки і обмеження руху вантажних автомобілів по певних ділянок доріг.

  Що ще впливає на термін доставки?

  Навіть якщо Ви уважно вивчите регламенти та дізнаєтеся попередній час прибуття вантажу в пункт призначення, потрібно зробити перерахунок на затримку при виконанні певних процесів:
  1. навантажувальні роботи в місці відправлення
  2. прийом вантажу по прибуттю
  3. перевантаження з одного транспортного засобу в інший (і вивантаження на проміжних складах)
  4. якщо на шляху (автотранспорту) є поромні переправи, то слід закладати час на цю операцію
  5. митне оформлення вантажів на кордоні (санітарно-епідеміологічний, ветеринарний, і інші види державного контролю при перетині митниці).
  Також варто враховувати можливі форс-мажорні ситуації, що виникають внаслідок непереборної сили (поломки, затори на дорозі, затримка вильоту через погані погодні умови, і.т.д.).

  На які чинники може вплинути логістична компанія?

  Часто перевізник вказує терміни в договорі. Транспортна компанія враховує крім перерахованих вище факторів, внутрішні процеси та специфічні особливості роботи.

  Час може закладатися на різні завдання:

  1. обробку замовлення при вступі заявки на перевезення (на це впливає завантаження операторів і інших співробітників)
  2. навантаження в транспорт при відправленні
  3. вивантаження і приймання після прибуття
  4. упаковку і обрешітку крихких вантажів.

  Найчастіше на непростих напрямках, де на термін впливає безліч обставин, перевізник закладає додатковий час в терміни за договором. Вказуючи максимальні терміни, перевізник страхується від отримання претензії в разі затримки прибуття вантажу.

  Хто буде відповідати за зрив термінів?

  У більшості випадків відповідальність за дотримання термінів лежить на перевізнику. Штрафи можуть нараховуватися виходячи з умов договору. Однак для клієнта також існують пункти договору, які покладають на нього провину за недотримання термінів. Зазвичай це пов'язано з передачею товару у встановлений час. При дотриманні замовником всіх умов, вина буде повністю лежати на транспортної компанії. Варто відзначити, що існує поняття форс-мажор, яке може звільнити виконавця від відповідальності за зрив термінів. Це можуть бути природні явища, військові дії, блокади, епідемії та інші обставини, непереборної сили. Також на законодавчому рівні зафіксовано пені і штрафи за недотримання термінів при відсутності будь-яких об'єктивних причин. Саме цими розрахунками буде керуватися суд при ініціації справи, якщо в договорі немає пунктів про розмір і умови штрафних санкцій.

  Як уникнути зривів терміну вантажоперевезення?

  Якщо терміни мають велике значення, то буде потрібно вникнути в тонкощі формування певних термінів на доставку вантажу з точки А в точку Б. Вище ми розповіли про кількість факторів, які потрібно враховувати. Тільки професіонали можуть виконати попередній розрахунок з максимально реалістичними термінами. Фахівці АФ-Груп мають великий досвід роботи в області внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень, знайомі з системою формування логістичних шляхів, і можуть врахувати всі можливі затримки, що виникають в дорозі. Наші клієнти завжди можуть бути впевнені в відповідальності перевізника за дотримання договірних зобов'язань. АФ-Груп - це надійний партнер Вашого бізнесу. Замовити перевезення вантажів можна на сайті або зателефонувавши за телефоном гарячої лінії.

  25.08.2021
  Імпорт товарів з Китаю, покрокове керівництво
  Детальнiше
  23.08.2021
  Що таке фрахт судна і як він розраховується?
  Детальнiше
  07.08.2021
  Скористайтеся поверненням ПДВ
  Детальнiше
  Заявка для розрахунку вартості