Особистий кабінет
Особистий кабінет

Залиште Ваші дані і ми
зв'яжемося з Вами

  Спасибо!

  Ваша заявка успешно отправлена, скоро мы Вам перезвоним

  На главную

  Як відбувається доставка збірних вантажів (або LCL вантажів)

  Як відбувається доставка збірних вантажів (або LCL вантажів)

  Компанія АФ-Груп виконує доставку збірних вантажів (LCL) з Китаю на територію України. Даний вид вантажоперевезень виконується шляхом збору в контейнері кількох партій вантажів від різних клієнтів. Таким чином вдається розподілити оплату відразу на всіх клієнтів. Це економічно вигідний варіант доставки вантажів як для перевізника, так і для партнерів компанії. Ви оплачуєте тільки той обсяг товарів, які відправляєте. Немає необхідності платити за оренду всього контейнера. Це дуже зручно для клієнтів з потребою перевозити невеликі замовлення з високою періодичністю.

  Економія і вигода збірних вантажоперевезень

  Послуга збірних вантажів (LCL) максимально вигідна для підприємців-початківців, які ще не вийшли на достатньо обертів для викупу повноцінного контейнера для переправлення товарів з КНР в Україну. Збірні вантажоперевезення потрібні в разі, коли для цілей бізнесу потрібно замовити партію товарів «на пробу» або є необхідність співпрацювати відразу з декількома постачальниками з невеликими замовленнями у кожного з них. Транспортним компаніям вигідний такий вид доставки. Вони платять вартість перевезення за повний контейнер в будь-якому випадку.

  Коли логістичний сервіс замовляє декілька контейнерів, і рівень заповнення в кожному з них після навантаження дає можливість додати всередину ще товарів, збірний вантаж може в рази збільшити рентабельність всього логістичного процесу. Є певні складності з організацією подібного роду транспортування. Потрібно враховувати специфічні особливості різних видів товарних груп і формувати систему навантаження для безпечного розташування всіх партій всередині одного контейнера. Збереження матеріальних цінностей клієнта в процесі вантажоперевезень - основне завдання фахівців компанії АФ-Груп.

  Як розрахувати вартість вантажоперевезення з Китаю в Україну?

  Щоб отримати попередній розрахунок вартості доставки Вашого вантажу з КНР в Україну, Вам потрібно всього лише зв'язатися з операторами гарячої лінії компанії АФ-Груп. Буде потрібно назвати характер вантажу (найменування, обсяг і вага), адреса навантаження і розвантаження. Фахівці оперативно виконають розрахунок ціни логістичних послуг саме у Вашому випадку. Незважаючи на складний цикл формування збірних вантажів, штатні логісти мають достатньо досвіду та кваліфікації для ефективної і швидкої відправки контейнерів. Клієнтам не доводиться вникати у багато нюансів, пов'язані з відзначенням роботою. Всі турботи бере на себе компанія АФ-Груп. Сервіс «під ключ» і чітке дотримання термінів - пріоритети в роботі компанії. Щоб грамотно консолідувати різні партії товарів і забезпечити їх збереження на всіх етапах - потрібно злагоджена робота різних структур організації. Варто зазначити, що оформлення паперів бере на себе юридичний відділ.

  Як працює система транспортування збірних вантажів (LCL)?

  Суть роботи даної системи в тому, на етапі збору заявок на вантажоперевезення, логістична фірма аналізує наповнюваність найнятих контейнерів і дає можливість підприємцям з невеликими замовленнями скористатися залишилися місцем для безпечної, швидкої і недорогий перевезення товарів з Китаю в Україну. Всі товари консолідуються і розподіляються виходячи з характеристик всередині контейнера. Найчастіше формування збірних вантажів обходиться для бізнесу набагато дешевше, ніж звичайна перевезення. Міжнародна торгівля без такої системи просто б викинула зі справи представників малого бізнесу, завдяки яким великі транснаціональні компанії все ще відчувають конкуренцію і постійно модернізують свої процеси для збереження позицій лідера ринку.

  Як відбувається консолідація вантажів?

  При формуванні оптової ЛСЛ всі беруть участь в вантажоперевезення партії потрібно зібрати в одному місці. Найчастіше це відбувається на спеціальних розподільних складах. Проводиться вимір габаритів товарів, завішування і звірення їх найменування із супровідною документацією. Після проведення огляду, і зняття показників, формується кінцева вартість вантажоперевезення. Експерти транспортної компанії також вивчають якість і надійність початкової упаковки у всіх вантажів. При виникає необхідність перепакування (через пошкодження цілісності базової або через її невідповідність стандартам), фахівці АФ-Груп пропонують скористатися послугою по якісній упаковці відповідно до всіх вимог. Саме завдяки відповідальному ставленню штатних співробітників компанії до огляду партій, клієнти можуть бути впевнені в тому, що їхні товари з Китаю прибудуть в Україну в цілості й схоронності.

  Відмінні риси гарного складу для формування ЛСЛ

  Від того, наскільки якісно організовано зберігання вантажів до формування відправлення, залежить їх цілісність і збереження. Ідеальний варіант, це наявність власних складів в Китаї у логістичної компанії.

  Перелічимо основні параметри, які дозволяють відрізнити хороший склад (де партія не ризикує зазнати пошкоджень) від поганого (де ймовірність механічних та інших впливів висока):

  1. високі професійні навички співробітників складу
  2. контроль за якістю виконання всіх робіт з вивантаження і навантаження
  3. якісна вантажна техніка, яка проходить регулярний огляд технічного стану та завдяки якій всі роботи відбуваються максимально оперативно
  4. грамотно вибудувана система безпеки і охорона складу, яка перешкоджає псуванню і крадіжці дорогих товарів
  5. складський комплекс повинен бути захищений від впливу несприятливих погодних умов (опадів, вітру, холоду, спеки, і.т.д.
  6. всередині приміщення повинен підтримуватися комфортний для певних видів продукції температурний режим і обов'язково повинна контролюватися і підтримуватися вологість повітря
  7. для спокою клієнтів, по першій їх прохання співробітники складу повинні надавати докладний фотозвіт про вантаж в місці його тимчасового перебування.

  Всі ці умови виконуються на складах компанії АФ-Груп. Сервіс високого рівня та збереження вантажу гарантовані для кожного клієнта. Експерти компанії проводять консолідацію малих вантажів у відповідності з усіма стандартами і регламентами міжнародних вантажних перевезень.

  Особливості збірного перевезення вантажів з Китаю

  Складна логістична система збірних вантажоперевезень виконується далеко не кожною компанією, яка займається доставкою товарів. Міжнародне транспортування консолідованих партій товарів повинно бути виконана оперативно і з дотриманням запобіжних заходів. Крім забезпечення збереження, важливо зробити коректне заповнення митної декларації та зробити все можливе, щоб контейнер не затримався на митниці через одного або кількох некоректно задекларованих предметів.

  Компанія АФ-Груп за роки роботи розробила ефективний ланцюжок логістичних процесів, який дозволяє уникнути форс-мажорних ситуацій в абсолютній більшості випадків:

  1. юридичний відділ перевіряє коректність заповнення всіх паперів (в обов'язковому порядку повинен бути зазначений кожен тип вантажу, разом з відомостями про всіх відправників)
  2. склади компанії дозволяють забезпечити навіть тривале зберігання вантажів без ризику пошкодити або порушити цілісність упаковки матеріальних цінностей клієнтів
  3. система безпеки працює не тільки на етапі складського зберігання, але і в пунктах додаткового перевантаження і на інших етапах
  4. маркування товарів сучасними способами дозволяє уникнути плутанини і помилкового відправлення партії за іншою адресою.

  Якщо Ви хочете отримати сервіс високого рівня при відправці консолідованих товарів і Китаю в Україну «під ключ», то замовте послуги в АФ-Груп.

  Збірні вантажі: плюси і мінуси.

  Переваги LCL

  Вантажі від різних відправників об'єднуються в одну партію і разом транспортуються в Україну з Китаю. Це зручний спосіб доставки невеликих партій, однак і він має свої переваги і недоліки.

  Плюси:

  1. клієнтові не потрібно турбуватися про організацію доставки з КНР, всі процеси переходять на аутсорсинг співробітникам компанії АФ-Груп
  2. матеріальна відповідальність на етапі транспортування переходить на транспортну компанію
  3. використовуються тільки оптимальні і налагоджені ланцюжки і маршрути для забезпечення оперативної логістики без затримок
  4. у клієнта немає необхідності займатися збором і оформленням документів для митних служб, юридичний відділ компанії готує закриття експортних документів, виробляє митне очищення і виконує інші завдання щодо документального оформлення вантажоперевезення
  5. найголовніший плюс збірних вантажів - більш низька вартість на відправку малих партій або великої кількості заявок від різних постачальників.

  Мінуси (вони теж є, хоча і незначні):

  1. іноді немає можливості перевозити великі відправлення і великогабаритні речі, а також важкі товари
  2. можуть виникати затримки при відправленні через очікування формування повного контейнера.

  Незважаючи на деякі недоліки системи, Ви можете уточнити про можливість зробити виняток в конкретно Вашому випадку при відправці великогабаритних предметів у операторів колл-центру АФ-Груп. Також варто відзначити, що формування партії в компанії відбувається в максимально короткі терміни. Це пов'язано з тим, що виконується транспортування великої кількості замовлень і є можливість консолідувати вантажі оперативно.

  Збірні або консолідовані вантажі: що вони з себе представляють?

  Генеральні вантажі - це термін, який означає звичайні вантажоперевезення в класичному форматі. Клієнт замовляє велику партію товару і перевозить її з використанням певних транспортних засобів. Такий варіант оптових замовлень має найменші витрати і зручний для великих замовників. Однак для невеликих підприємців, у яких немає можливості купувати велику кількість товарів одноразово, потрібно шукати інші методи. Саме збірні вантажоперевезення вирішують проблему дрібних партій. Якщо економічна доцільність відправки звичайним способом втрачається, то логістична компанія запропонує альтернативу: об'єднати замовлення клієнта з іншими вантажами. Вони доставляються в спеціальні складські комплекси на території Китаю, де їх оглядають, упаковують і сортують виходячи з індивідуальних характеристик. Після відбувається відправка морським транспортом або автотранспортом.

  Особливості збірних вантажів: що потрібно знати?

  Разом не можна перевозити товари з різними несумісними характеристиками. Зокрема, тендітну продукцію не допускається вантажити в один контейнер з металевими виробами, а засоби побутової хімії та продуктів харчування також несумісні. Саме тому співробітники АФ-Груп приділяють величезну увагу процесу сортування та компонування. Від цього етапу залежить цілісність відправлення і збереження експлуатаційних властивостей всіх товарних одиниць.

  На вартість вантажоперевезення впливає не тільки відстань між точками А і Б, а й складнощі в оформленні документації при перетині кордону, а також від формату сервісу (до дверей або до складу логістичної компанії). Важливо вибрати відповідального і надійного виконавця. Тільки кваліфіковані логісти з досвідом роботи і позитивною репутацією зможуть виконати всі процеси чітко і без затримок.

  Які вантажі можна доставляти таким способом?

  Одяг, взуття, будівельні товари, електроніка, тканини та інші товари, що не обмежені в обороті обох держав можна перевозити без проблем. На вибухонебезпечні і легкозаймисті вантажі можуть знадобитися ліцензії і додаткові дозвільні документи. Заборонені речовини та предмети, звісно, не можна провозити через кордон.

  Доставка збірних (консолідованих) вантажів з Китаю: до кого можна звернутися?

  Ви можете знайти перевірену транспортну компанію, яка надає дані послуги. Приділіть увагу відгуками про роботу фірми. Не рекомендується звертатися до організацій, які не мають достатнього досвіду в міжнародних збірних вантажоперевезеннях. Через складність логістичних процесів, є ризик отримає послуги низької якості. АФ-Груп - це надійний партнер, послугами якого скористалися тисячі клієнтів. Ви отримаєте широкі можливості для реалізації індивідуальних складних проектів і регулярних перевезень для бізнесу.

  Чому варто вибрати нас?

  АФ-Груп має свої склади для консолідації в Китаї та інших країнах. Фахівці компанії мають достатній рівень компетенцій для виконання навіть найскладніших завдань транспортування специфічних товарних груп. Професійне обладнання та технічне оснащення гарантує чітке виконання всіх процесів.

  Переваги співпраці:

  1. грамотно вибудувана система робота по збірці і сортуванню мінімізує ризики псування і загибелі вантажу в процесі транспортування в Україну
  2. розмір мінімальної партії від 1 куба дає можливість навіть початківцям бізнесменам успішно і оперативно виконувати поповнення товарних запасів з Китаю
  3. регулярні рейси з великою періодичністю дозволяють замовнику не чекати відправлення протягом довгого часу
  4. закриття експортної декларації в Китаї і надання інших юридичних та бухгалтерських послуг для безперебійної роботи бізнесу клієнта без зайвих витрат
  5. вигідна система ціноутворення зробить логістику навіть невеликих відправлень економічно доцільною
  6. регулярні фотозвіти надаються замовникові на перому вимогу, таким чином клієнти завжди знають де і в якому стані знаходиться його майно
  7. термін доставки вказується в договорі і становить трохи більше 40 календарних днів, при цьому можлива доставка «до дверей».

  Замовте збірну доставку вантажів з КНР в компанії АФ-Груп, щоб отримати дійсно оперативне транспортування з гарантією збереження товарів. Попередня консультація і розрахунок вартості доставки здійснюється абсолютно безкоштовно. Щоб дізнатися докладніше про умови, терміни і вартість послуг - зв'яжіться будь-яким зручним способом з представниками АФ-Груп. Будемо раді довгостроковій і взаємовигідній співпраці!

  25.08.2021
  Імпорт товарів з Китаю, покрокове керівництво
  Детальнiше
  23.08.2021
  Що таке фрахт судна і як він розраховується?
  Детальнiше
  07.08.2021
  Скористайтеся поверненням ПДВ
  Детальнiше
  Заявка для розрахунку вартості