Особистий кабінет
Особистий кабінет

Залиште Ваші дані і ми
зв'яжемося з Вами

  Спасибо!

  Ваша заявка успешно отправлена, скоро мы Вам перезвоним

  На главную

  Чи є ризик заразитися коронавірусом через посилки з Китаю?

  Чи є ризик заразитися коронавірусом через посилки з Китаю?

  Більшість жителів України дуже часто замовляють товари з Китаю. Продукція, представлена на китайському ринку, практично не поступається за якістю аналогічним товарам з Європи, але має велику різницю в ціновому діапазоні. Але на тлі епідемічної ситуації в світі, багато покупців стали замислюватися над тим, а чи є ризик зараження COVID-19 через посилки з Китаю. На самому початку епідемії ВООЗ заперечувала можливість зараження таким шляхом, але як виявилося, не все так однозначно.

  Чи варто побоюватися зараження через посилок?

  Насправді, коронавірус погано виживає на поверхнях як картонних, так і поліетиленових. Він зберігає свою активність на них не більше години. Логічно міркуючи, виходить, що навіть якщо вірус потрапив на Вашу посилку, то за кілька тижнів транспортування він в будь-якому випадку загине. До того ж сьогодні всі посилки з Китаю проходять дезінфекцію. Але вже доведено, що вірус може зберігати свою активність на виробах з металу, скла та пластику до 9 діб. Це максимальний термін активності коронавируса, протягом якого він може становити небезпеку.

  Виходить, що якщо посилка або товари з неї не були в контакті з зараженою людиною протягом останніх 9 діб, то ризик зараження виключається, так як живих вірусів не залишиться. Раніше вчені не володіли знаннями про те, що коронавірус може виживати більше тижня на поверхнях, але сьогодні знаючи цей факт, можна звести до мінімуму ризик інфікування. Всі посилки з Китаю не тільки проходять дезінфекцію, а й залишаються в карантинній зоні протягом 9 днів перед відправкою. Деякі транспортні компанії беруть до уваги даний період часу і планують доставку посилки з Китаю так, щоб це не сильно відбилося на всьому часі транспортування.

  З вищевикладених фактів слід, що теоретично можливий ризик зараження коронавірусів через посилки з Китаю, але для цього необхідно, щоб склалися разом певні аспекти: наявність вірусу і термін до 9 діб. Однак в сучасних умовах доставки це просто неможливо. Якщо все ж у Вас є побоювання, то Ви можете отримати посилку на пошті по закінченню девятидневного терміну. Хоча це безглуздо, адже транспортування вантажу з Китаю в Україну становить набагато більше, ніж 9 днів. Якщо навіть припустити, що на початку транспортного шляху в посилці був вірус, то він загине під час проходження до місця призначення відправлення.

  У компанії «АФ-Груп», яка здійснює доставку вантажів з Китаю в Україну сурово дотримуються правил протиепідемічного режиму, щоб звести до мінімуму ризик зараження корона вірусом.

  Компанія дбає не тільки про якість своїх послуг, але і про здоров'я і безпеки клієнтів і співробітників. Всі працівники дотримуються рекомендації ВООЗ, що мінімізує ризик зараження. Крім цього, транспорт компанії також проходить регулярну обробку.

  25.08.2021
  Імпорт товарів з Китаю, покрокове керівництво
  Детальнiше
  23.08.2021
  Що таке фрахт судна і як він розраховується?
  Детальнiше
  07.08.2021
  Скористайтеся поверненням ПДВ
  Детальнiше
  Заявка для розрахунку вартості