Особистий кабінет
Особистий кабінет

Залиште Ваші дані і ми
зв'яжемося з Вами

  Спасибо!

  Ваша заявка успешно отправлена, скоро мы Вам перезвоним

  На главную

  Що таке фрахт судна і як він розраховується?

  Що таке фрахт судна і як він розраховується?

  Протягом багатьох років підприємці використовують морські шляхи для транспортування товарів між різними державами, адже в окремих випадках продавець товару знаходиться в одному з Вами континенті або в сусідній державі. Найчастіше покупця і постачальника відокремлюють значні відстані. Тоді легше і простіше здійснити транспортування товару з Китаю в Україну, скориставшись водними шляхами. Фахівці компанії «АФ-Груп» докладно розкажуть, що таке фрахт судна і як він розраховується.

  Що означає фрахт в вантажних перевезеннях?

  Фрахт - це плата за транспортування товару. Дана послуга затребувана у оптових бізнесменів, які купують продукцію в інших державах і доставляють товар на реалізацію в свою країну.

  Що таке фрахт в морських вантажоперевезеннях?

  На ділі, це підбір необхідного тоннажу водного транспорту або його частини для транспортування товару з подальшим оформленням договірних зобов'язань між власником судна і замовником. У двосторонніх договірних зобов'язаннях прописуються права та обов'язки сторін. Виходить, що судновласник зобов'язується транспортувати товар до вказаного кінцевого пункту в цілості, дотримуючись прописаних в договорі терміни. А власник вантажу оплатити послугу доставки.

  Фрахт судна означає - оренду вантажного лайнера або місця на ньому для транспортування товару в задану точку.

  Що таке фрахтування?

  Фрахтування - це договірні зобов'язання, згідно з якими фрахтувальник надає фрахтувальнику судно на обумовлений термін. Власник товару може розуміти або не ні, яке судно підходить під його потреби, тому йому важко зв'язатися з судновласником. Фрахтувальник - це юридична особа, яка точно знає судновласників, типи водного транспорту, а також їх місцезнаходження та торгові шляхи.

  Більшість брокерських контор гарантують, що їх висококваліфікований фахівець готовий розробити і запропонувати вигідні умови транспортування для клієнтів. Однак, ведення переговорів з логістики та нормам супроводу товару відноситься до непростої задачі. Від правильно обраного фрахтового агента багато в чому залежить дохід від експорту і імпорту товарів. Тому Ви повинні бути повністю впевнені в своєму агентові.

  Що означає фрахт в логістиці?

  Логістика покликана координувати рух пасажирів, різної продукції і грошових коштів з метою мінімізації витрат. Фрахт, як оплата за транспортування є невід'ємною частиною логістики. Адже саме транспортування забезпечує доставку виробів від постачальника до покупця.

  Як розрахувати фрахт?

  На вартість морських перевезень впливають такі аспекти:

  1. вид доставки (складське приміщення відправника-порт-порт-складське приміщення одержувача)
  2. ціна за послуги навантаження і розвантаження товару
  3. морський фрахт
  4. портовий збір.

  Компанія «АФ-Груп» може надати Вам на вибір кілька ставок на морський фрахт від різних судновласників. При цьому Ви зіткнетеся зі скороченнями FIFO, LIFO, FILO, LILO, де перша позначає повну відсутність у вартості фрахту ціни за вантажно-розвантажувальні роботи, а остання - їх наявність.

  25.08.2021
  Імпорт товарів з Китаю, покрокове керівництво
  Детальнiше
  23.08.2021
  Що таке фрахт судна і як він розраховується?
  Детальнiше
  07.08.2021
  Скористайтеся поверненням ПДВ
  Детальнiше
  Заявка для розрахунку вартості