Особистий кабінет
Особистий кабінет

Залиште Ваші дані і ми
зв'яжемося з Вами

  Спасибо!

  Ваша заявка успешно отправлена, скоро мы Вам перезвоним

  На главную

  Експедиторська, логістична компанія
  "AF GROUP"

  оптимізуємо терміни і вартість доставки ваших вантажів завдяки:
  🔷Огромному досвіду наших 109 співробітників
  🔷Собственному автопарку з 40 контейнеровозів
  🔷Ексклюзівним контрактами з судноплавними лініями

  Докладніше
  Послуги
  Морські контейнерні перевезення
  Перейти до послуги
  Доставка збірних вантажів
  Перейти до послуги
  Митне оформлення
  Перейти до послуги
  Внутрішньопортове експедирування
  Перейти до послуги
  Авіаперевезення
  Перейти до послуги
  Залізничні перевезення
  Перейти до послуги
  Про компанію

  Ми мали рацію. Всього за пару років з невеликої компанії ми виросли в холдинг з офісами в 4 містах України, а також зайшли в нові для нас ніші на ринку. За цей час ми зарекомендували себе як надійний партнер.

  Докладніше
  109

  Фахівців в штабі

  750

  Контейнерів доставляємо в місяць

  6

  Років досвіду

  40

  Автомобілів в АТБ

  Експедиторська компанія «АФ-Груп»

  Експедиторська логістична компанія «АФ-Груп» - один з лідерів в області міжнародних вантажоперевезень в Україні. За 6 років роботи, фахівці фірми довели свою ефективність спрвами. Сотні постійних партнерів підтвердять високий рівень сервісу і чітке дотримання термінів і договірних зобов'язань. Професіоналізм фахівців різних служб при організації логістики на території іноземних держав і всередині країни дозволяє гарантувати клієнтам збереження вантажів і доставку товарів точно в зазначений час.


  Ми розуміємо потреби бізнесу, і вибудовуємо максимально ефективні маршрути постачання по морю, наземним та авіатранспортом з мінімальним ризиком виникнення затримок. Навіть якщо відбувається непередбачена позаштатна ситуація на шляху проходження вантажу наші співробітники на місцях і в центральному офісі оперативно вирішують виникаючі складнощі. Замовнику не потрібно зааглиблюватись в нюанси на кожному етапі транспортування. Регулярні фото- та відеозвіти в сукупності з можливістю відстежити геопозіцію дають можливість прогнозувати реальний час прибуття.


  «АФ-Груп» - досвід і постійне вдосконалення логістики


  За роки роботи компанія «АФ-Груп» уклала безліч контрактів на організацію регулярних міжнародних перевезень вантажів з провідними судноплавними лініями, наземним транспортом і авіакомпаніями. Клієнти отримують спеціальні тарифи і пріоритет в разі нестачі місця в транспорті. Штатні експедитори будуть відстоювати інтереси клієнтів в іноземних портах, на транзитних складах, на митниці і на всьому шляху проходження партії. Таке ставлення до партнерів є одним з основних переваг компанії, завдяки якому кількість замовників регулярно збільшується.


  На даний момент офіси розташовані в 4-х містах України, а кількість логістичних послуг і додаткових сервісів постійно збільшується. При цьому вже збудовані процеси систематично піддаються оцінці, і їх якість стабільно поліпшується. На сьогодні «АФ-Груп» - це транспортно експедиторська компанія з повним спектром необхідних послуг, в тому числі, повноцінний LCL оператор. У власності понад 40 одиниць автотранспорту для внутрішнього перевезення контейнерів і доставки вантажів до адреси клієнта в Україні. Одне з основних напрямків з унікальною пропозицією - це доставка та митне оформлення автомобілів з США.


  Послуги експедиторської логістичної компанії «АФ-Груп»


  На даний момент в комплекс послуг компанії входить безліч сервісів, що дозволяють партнерам вести вигідний бізнес і розвивати свої торговельні відносини з іноземними постачальниками:
  1. експедирування вантажів всередині країни і на території інших держав
  2. перевалка вантажів
  3. організація агентування морського транспорту
  4. фрахтування суден для контейнерних перевезень
  5. консолідування збірних вантажів
  6. доставка автотранспорту, водного транспорту і спецтехніки
  7. митне оформлення авто
  8. послуги митного брокера (декларування)
  9. залізничні перевезення
  10. внутріпортове експедирування
  11. послуги власного АТП
  12. страхування вантажів на весь період доставки
  13. навантаження і вивантаження товарно матеріальних цінностей
  14. зберігання товарів на власних складах
  15. організація закупівель у постачальників.

  Також ведеться робота по індивідуальних проектах зі специфічними завданнями високої складності з перевезення спеціальних вантажів. Щоб отримати детальну інформацію про варіанти логістики з найменшими витратами і в максимально стислі терміни саме у вашому випадку, зв'яжіться з представниками «АФ-Груп».


  Чому партнери вибирають сервіс «АФ-Груп»?


  На сьогодні в холдинг входять представництва в 4 містах України, понад 100 штатних співробітників, і власний автопарк. Однак головний актив компанії - це клієнтоорієнтовані співробітники і справжні професіонали своєї справи на кожній ділянці логістичного ланцюжка. Від виконання навантаження до декларування вантажів на митниці - на кожному етапі завдання виконуються в строгій відповідності з внутрішніми регламентами. Таким чином за роки планомірного вдосконалення вдалося домогтися побудови унікальної системи з якісно новим рівнем виконання роботи.


  Також в арсеналі фахівців фірми налагоджені відносини з важливими учасниками міжнародних вантажоперевезень - портовими службами, співробітниками органів митного контролю, і державними структурами. Саме завдяки досвіду співробітників і необхідним контактам всередині системи виходить створювати стабільний механізм доставки вантажів з США, Китаю, Туреччини, Індії, та інших країн. При потребі внести зміни в стандартну процедуру, співробітники запропонують гнучке налаштування параметрів маршруту, для реалізації проекту з максимальною ефективністю.


  Партнери компанії отримують наступні переваги від співпраці з «АФ-Груп»:
  1. оперативне вирішення поставлених завдань без затримок
  2. контроль за ходом виконання вантажоперевезень і чітке розуміння, де знаходиться вантаж
  3. гарантії дотримання термінів і договірних зобов'язань
  4. індивідуальний підхід до виконання побажань партнера.

  Клієнти отримують унікальний гнучкий сервіс з індивідуалізацією рішень відповідно до актуальної кон'юнктурою ринку і специфікою бізнесу партнера. Швидка реакція на мінливі тенденції дозволяє надавати більш вигідні умови. Швидкість, надійність і відповідальність за результат - це основні пріоритети при міжнародних перевезеннях вантажів логістичним холдингом «АФ-Груп».


  Митне оформлення та юридичний супровід міжнародних вантажоперевезень


  Крім організації дбайливої і швидкої доставки вантажів, важливо забезпечити проходження митниці без затримок. Через неправильно заповнені документи клієнти можуть зазнати серйозних збитків внаслідок збільшення термінів поставки. Саме тому в комплексний супровід міжнародних вантажоперевезень входять послуги з декларування та митного оформлення товарів. При необхідності співробітники юридичного відділу компанії підготують необхідну документацію для сертифікування продукції. Клієнти, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність, можуть передати на повний аутсорсинг документообіг з зовнішніми постачальниками. Завдяки великому досвіду часто вдається домагатися вигідних умов і певних податкових пільг.


  Транспортні проекти будь-якого рівня складності можуть бути реалізовані на одноразовій або регулярній основі. Гнучка система ціноутворення і професіоналізм фахівців «АФ-Груп» дозволяють скоротити фінансові витрати і ризики партнерів. Економічна доцільність комплексного співробітництва в довгостроковій перспективі робить процес роботи не тільки зручним для замовників, але і матеріально вигідним. Для компанії практично не існує нездійсненних проектів в сфері транспортування вантажів з-за кордону в Україну. Щоб отримати детальну інформацію про варіанти взаємовигідного партнерства - скористайтеся формою зворотного зв'язку на сайті.


  Унікальні переваги компанії «АФ-Груп»


  Великий, середній і малий бізнес віддають перевагу сучасному і технологічному сервісу з високою варіативністю форматів співпраці. Всі клієнти компанії збільшують ефективність своєї зовнішньої торгівлі завдяки надійному логістичному партнерству.


  Розробка оптимального індивідуального маршруту


  Завдяки досвіду логістів вдається формувати відповідні маршрути з урахуванням специфіки поставленого завдання. Можливо поєднання декількох видів транспорту і транзитні вантажоперевезення. Залежно від цілей, вибирається найефективніший спосіб їх реалізації. Потрібно просто вказати на карті точки A і B, а співробітники фірми запропонують кращі варіанти з можливих.


  Економія часу і грошей


  У будь-якому проекті перед фахівцями ставиться завдання по розробці персонального плану з мінімальними матеріальними витратами для замовника. Укладені тривалі договори з провідними морськими лініями, залізничними перевізниками і авіалініями дозволяють запропонувати найвигідніші умови і реалізувати доставку в зазначений час і в рамках узгодженого бюджету. Для невеликих замовлень існує можливість формування збірних вантажів LCL.


  Персональний менеджер завжди на зв'язку


  У будь-який момент можна зв'язатися з особистим менеджером для уточнення поточного стану справ і внесення змін в маршрут перевезення. Для «АФ-Груп» основним пріоритетом при організації міжнародних вантажоперевезень є відповідальність і відкритість перед замовником.


  Страхування і гарантія збереження вантажу


  Штатні експедитори забезпечують завантаження і вивантаження товарів на всіх етапах з наданням фотозвіту. Відповідальність за цілісність партії до моменту передачі клієнту цілком лежить на перевізнику. Можуть бути різні формати страховки товарно матеріальних цінностей від псування внаслідок обставин непереборної сили, це дає можливість клієнту мінімізувати ризики отримання збитків через форс-мажор. На будь-якому етапі можна відстежувати місце перебування і стан замовлення.


  Отримайте індивідуальну пропозицію для реалізації ваших завдань, зв'язавшись з операторами компанії «АФ-Груп». Проекти будь-якої складності (перевезення дрібних партій, негабаритні вантажі, консолідована поставка, декларування та сертифікація і.т.д.) можливі разом з перевіреним партнером в сфері міжнародних перевезень.

  Подробнее
  Нам довіряють
  Заявка для розрахунку вартості